Sviatlana Petushkova | Artifacts

Birželio 6 d. (ketvirtadienį), 19 val., „GODÒ galerija“ pristato menininkės Sviatlanos Petushkovos personalinę parodą „Artifacts“, tyrinėjančią Lietuvos kultūrinį sluoksnį. Kaip menininkė ir pabėgėlė iš Baltarusijos, Sviatlana Petushkova atranda save permainingoje kelionėje Lietuvoje – šalyje, kuri tapo jos kūrybinės veiklos prieglobsčiu. Savo naujausiuose darbuose autorė bando atskleisti istorinius Lietuvos kultūrinės tapatybės klodus ir perleisti juos per savo asmeninę patirtį.

OtGO | „AMITAN“

Gegužės 3-29 d. „GODÒ galerija“ pristato mongolų tautybės menininko Otgonbayar Ershuu, taip pat žinomo meniniu vardu OtGO, personalinę tapybos parodą „AMITAN“. Per tradicinės mongolų tapybos technikas ir šiuolaikinio meno kalbą autorius atveria savo gyvastingą kūrybinį pasaulį bei leidžia priartėti prie stepėmis nuklotų gimtųjų kraštų, nemažiau turtingų ir savo unikaliu kultūriniu paveldu.

Gediminas Endriekus | Homo Imaginativus

Balandžio 3-29 d. „GODÒ galerija“ pristato menininko Gedimino Endriekaus skulptūrų parodą „Homo Imaginativus“. Autoriaus kūrybos centre – žmogiškos figūros ir egzistencializmas. Savo skulptūrose menininkas žmogų priešpastato su gyvūnu, žmogaus kūną geometrizuoja, deformuoja, jungia priešybes – brutualumą su švelnumu, šviesą su tamsa.

Grupinė tapybos paroda „HEDONIZMAS.LT"

Sausio 30 d. – vasario 28 d. Vilniaus meno erdvė „GODÒ galerija“ tęsia kasmetinę tradiciją ir pristato grupinę tapybos parodą „HEDONIZMAS.LT“, nagrinėjančią hedonizmo vaidmenį lietuvių kūryboje. Paroda dedikuojama šviesaus atminimo tapytojui Aleksandrui Vozbinui. Parodos atidarymas: sausio 30 d. (antradienį), 18 val.

MICRO nepatogi paroda

PARODA PRATĘSTA. Gruodžio 9 d. – sausio 20 d. Vilniaus meno erdvė „GODÒ galerija“ pristato grupinę mikrotiūrų parodą „MICRO nepatogi paroda“, kurioje dalyvauja kelios dešimtys autorių su mikro darbais, talpinančiais menininkų autentiškumą bei naujas kūrybines formas. Nauju mikrotiūros terminu parodos organizatoriai apibrėžė ypač mažą – mikro – formatą, ne didesnį nei 9×6 cm.

Arturas Aliukas | „Camera Obscura“

Lapkričio 10-30 d. „GODÒ galerija“ pristato menininko Arturo Aliuko retrospektyvinę tapybos ir piešinių parodą „Camera Obscura“. Autoriui nagrinėjant neišsemiamus Cameros Obscuros matymo rakursus, perspektyvos ir erdvės tema tampa neįprastų siužetų, žiūrovo vaizduotės ir metafizinių klausimų klodais. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Ieva Skauronė | „Belaukiant“

Spalio 5-28 d. „GODÒ galerija“ pristato menininkės prof. Ievos Skauronės personalinę tapybos parodą „Belaukiant”, kurioje juntama dominuojanti vidinė žmonių būklė, – laukimas – o paveikslų veikėjai pavirtę į tiesiog žmogišką būtį žyminčius ženklus. Parodos atidarymas – spalio 5 d., 19 val.

Aron Kravits | „Pasinėrę“

Rugsėjo 9-30 d. Vilniaus meno erdvė „GODÒ galerija“ pristato menininko iš Izraelio Aron Kravits personalinę parodą „Pasinėrę“. Savo darbuose autorius stebi miestą ir stengiasi suvokti vidinius jo sąrangos dėsnius, kurie (be kitų ženklų) reiškiasi ir vizualiniu linijų ritmu. Naujoje autoriaus darbų serijoje žmonės tampa erdvės dalimi – jų vidiniai procesai neatsiejami nuo aplinkoje vykstančių pokyčių.

A. Reviakina | „SOLITUDO, SILENTIUM, SPATIUM“

Rugpjūčio 1-30 d. „GODÒ galerija“ pristato Annos Reviakinos tapybos parodą „SOLITUDO, SILENTIUM, SPATIUM“. Lotyniškas parodos pavadinimas koduoja tris pamatines autorės kūrybinio proceso sąlygas, kurios įtaigiai materializuojasi autorės drobėse: vienatvė, tyla ir erdvė.

 

Martinas Jankus | „Pirmi lietaus lašai“

Liepos 4-29 d. „GODÒ galerija“ pristato tapytojo Martino Jankaus personalinę parodą „Pirmi lietaus lašai“.  Autorius savo kūryboje jau daugelį metų kultivuoja būtent peizažą. Šie peizažai – tai vidiniai gamtovaizdžiai, atspindintys emocinę būseną, o drauge turintys labai konkrečius realius prototipus.

Birutė Nomeda Stankūnienė | „Dingę sodai"

Birželio 3-30 d. „GODÒ galerija“ pristato menininkės Birutės Nomedos Stankūnienės personalinę parodą „Dingę sodai“. Parodoje kūrėja kalba apie ryškiausius savo vaikystės prisiminimus, kurie tampriai persipynę su reemigrantų, sugrįžusių iš Argentinos šeštojo dešimtmečio pabaigoje, likimais.

Evgeny Shadko | Sergey Grinevich | „DIALOGAI“

Gegužės 4-30 d. „GODÒ galerija”, kartu su baltarusių galerija „DK Gallery“, pristato tapybos parodą „DIALOGAI“; šis projektas – tai pokalbis tarp dviejų įžymių Baltarusijos šiuolaikinio meno atstovų: Evgeny Shadko ir Sergey Grinevich.

Parodos atidarymas: gegužės 4 d., 19 val.

Giedrius Jonaitis | Paroda „VISI darbai“

Balandžio 1-26 d. „GODÒ galerija“ pristato menininko Giedriaus Jonaičio personalinę parodą „VISI darbai“. Šioje parodoje tikrai išvysite „visokių” kūrinių: sausos adatos technika raižytų graviūrų, piešinių, pastelių, koliažų, asambliažų, banknotų projektų, žaismingų improvizacijų banknotų tema, siurrealių biomorfinių stovylų ir t.t.

Aleksandras Vozbinas | „Paradoksų seka. Pavasaris“

Kovo 4-28 d. „GODÒ galerija“ kviečia į šviesaus atminimo tapytojo Aleksandro Vozbino parodą „Paradoksų seka. Pavasaris“. Kūrėją galime įsivaizduoti kaip spalvų ir pustonių, potėpių ir faktūrų, motyvų ir vaizdų kulkosvaidininką. Jis tiesiog šaudė linijomis ir plokštumomis, išraiškos priemonėmis ir ikonografiniais elementais.

Grupinė paroda „HEDONIZMAS.LT“

Vasario 3-28 d. „GODÒ galerija“ pristato kasmetinę grupinę parodą „HEDONIZMAS.LT“, nagrinėjančią hedonizmo vaidmenį lietuvių kūryboje. Paroda dedikuojama šviesaus atminimo tapytojui Aleksandrui Vozbinui. Parodos dalyviai: Žygimantas Augustinas, Irma Balakauskaitė, Adomas Jacovskis, Gintaras Palemonas Janonis, Nomeda Saukienė, Jurga Šarapova, Aleksandras Vozbinas.

Grupinė paroda „Figura metaphisica”

Sausio 6-28 d. „GODÒ galerija“ pristato grupinę autorių Arturo Aliuko, Robert Bluj, Pauliaus Juškos, Danieliaus Rusio, Skaistės Verdingytės, Ugnės Žilytės piešinių, tapybos ir grafikos parodą „Figura metaphisica”. Visus autorius vienija žmogaus figūros piešimas – momentinis bandymas čia ir dabar „sugauti“ žmogaus kūno kalbą, jo esybę.

Vidas Poškus | „METŲ LAIKAI. IŠ SATYRO GYVENIMO“

Gruodžio 6-30 d. „GODÒ galerija“ pristato menininko, dailėtyrininko, kuratoriaus, rašytojo Vido Poškaus personalinę tapybos ir piešinių parodą „Metų laikai. Iš satyro gyvenimo“. Savotiškoje retrospektyvoje kalbama apie gyvenimo ir kūrybos cikliškumą ir dvilypę žmogaus prigimtį. Apie šventes ir kasdienybę, apie pakylėtumą ir kūno senėjimą.

Juri Jakovenko | Ofortų paroda „Gėlių asorti“

Lapkričio 9-30 d. „GODÒ galerija“ pristato pasaulinio lygio grafiko Juri Jakovenko (Baltarusija) personalinę ofortų parodą „Gėlių asorti“. Autorius pasižymi puikia technika, rafinuotumu ir formos įmantrumu, jo darbuose persipina skirtingų kultūrų mitai, nežinomi pasauliai, simboliai, kuriuos galima iššifruoti filosofinėse, religinėse plotmėse.

Dmytro Hunts (Ukraina) | „Europos keliais“

Spalio 30 d. – lapkričio 5 d. „GODÒ galerija“ pristato menininko Dmytro Hunts iš Ukrainos, Lvivo, personalinę sausų pastelių parodą „Europos keliais“. Keliaudamas autorius savo darbuose meistriškai ir pastabiai užfiksuoja miestų portretus: jų charakterį, koloritą ir čia pat vykstantį vietinių gyvenimą.

Robert Bluj | „Portretai iš kuriamo sapno“

Spalio 4-29 d. „GODÒ galerija“ pristato menininko habil. dr. Robert Bluj personalinę tapybos parodą „Portretai iš kuriamo sapno“. Autoriaus kūrybai būdingos figuratyvinės kompozicijos, kuriose dominuoja kūnas, statiškose pozose sustingusios figūros, kuriose galima jausti klasikinį grožį ir monumentalią formą, siurrealizmo atmosferą ir sapno pojūtį.

Mažų paveikslų paroda Formatas’13

Rugsėjo 3-30 d. „GODÒ galerija“ pristato mažų paveikslų parodą Formatas’13. Lietuvos žinomi menininkai, daugiausia tapytojai, atradę savo braižą ir įtvirtinę požiūrį į kūrybos procesą bei aplinką, kviesti „kalbėti“ mažo, dydžiu riboto darbo būdu. Kvietime nurodyta, kad bent viena paveikslo kraštinė neturi viršyti 13 centimetrų – taip ir kilo parodos pavadinimas.

Kristina Asinus | „Girdžiu, kaip vėjui rūpi žemė"

Rugpjūčio 2-30 d. „GODÒ galerija“ pristato menininkės Kristinos Asinus personalinę tapybos parodą „Girdžiu, kaip vėjui rūpi žemė”. Parodoje lankytojai kviečiami leistis į užburiančią kelionę džiunglėmis, kurioje gamta ir žmogus persipins į vieną neįtikėtiną neurolingvistinį pasakojimą.

Grupinė paroda „Lokalios istorijos“

Liepos 1-30 d. „GODÒ galerija“ pristato grupinę parodą „Lokalios istorijos“, kurioje dalyvauja per 30 autorių iš 8 šalių. Savo šalyje žinomi ir vertinami autoriai yra visiškai laisvi kūrybos technikos atžvilgiu, todėl parodoje lankytojai pamatys skirtingų medijų ir braižo menininkus. Vienintelė užduotis jiems – visiems vienodo formato (30×30 cm) darbuose papasakoti savo istoriją ar istorijas.

Aistė Gabrielė Černiūtė | „Velveto lietus“

Birželio 1-25 d. Vilniaus meno erdvė „GODÒ galerija“ pristato menininkės Aistės Gabrielės Černiūtės personalinę tapybos parodą „Velveto lietus“. Tradicinėmis, klasikinėmis tapybos priemonėmis kurianti menininkė siūlo kitokį pasaulį, per siurrealumą siekia atpažinti realybę.

V. Cherednychenko | „THE FIRST WEEK"

Gegužės 7-28 d. „GODÒ galerija“ pristato menininkės Veronikos Cherednychenko iš Ukrainos parodą „The First Week“. Lvive iki šiol gyvenanti autorė savo kūriniais, pilnais įtampos ir skausmingo deformacijos pojūčio, kelia klausimą: kas nutinka paprastam žmogui, gyvenančiam taikioje šalyje, kai prasideda karas? Ir atsako: absoliuti baimė.

Sviatlana Petuškova | MAKE LOVE

Kovo 31 – balandžio 30 d. baltarusių menininkė Sviatlana Petuškova, 2020 m. radusi prieglobstį Lietuvoje, Vilniaus meno erdvėje „GODÒ galerija“ pristato personalinę parodą „MAKE LOVE”. Intymioje ir kūniškoje parodoje autorės darbai apie meilę prabyla kaip apie vienintelį tvirtybės šaltinį akistatoje su nepakeliama realybe.

Paroda „HEDONIZMAS.LT“

Paroda pratęsta iki kovo 19 d. „GODÒ galerija“ pristato jau tradicija tapusią grupinę tapybos parodą „HEDONIZMAS.LT“, subūrusią šešis autorius. Paroda dedikuojama šviesaus atminimo tapytojui Aleksandrui Vozbinui. Parodos kuratorė L. Chvičija tęsia idėją, kad hedonizmo samprata gali turėti glaudų ryšį su tautiniu mentalitetu, tad paroda kviečia analizuoti hedonizmo sampratą lietuviškajame kontekste.

„SinThesis Gang“ paroda [ˈsɪnθəsɪs gæŋ]

Gruodžio 18 d. – sausio 14 d. „GODÒ galerija“ pristato menininkų judėjimą „SinThesis Gang“ ir pirmąją šio judėjimo parodą [ˈsɪnθəsɪs gæŋ]. Kiekvienas darbas parodoje – tai dviejų menininkų autorystė, kalbėjimasis vienas su kitu per unikalią savo meninę raišką, intelektualinį bei filosofinį pėdsaką.

Lena Chvičija, Jurga Augustaitytė | Paroda „Ką matai?“

Menininkių duetas – sutemų tapytoja Lena Chvičija ir grynosios tapybos tradicijas tęsianti Jurga Augustaitytė – tapybos parodoje „Ką matai?“ savo darbais tarsi mezga dialogą. Abi jos nagrinėja tas pačias temas, tačiau tai daro pasitelkdamos savitą kūrybinę kalbą. Dvi skirtingos kalbos, dvi interpretacijos, du matymai.

Menininkės Evelinos Paukštytės paroda „MAÑANA“

Spalio 12 – lapkričio 12 d. „GODÒ galerija“ pristato menininkės Evelinos Paukštytės solo parodą „MAÑANA“. Savo vienintelėje parodoje šiais metais autorė kūrybinį įkarštį keičia į ramesnį „rytoj!“ ritmą. Paroda skirta šviesai, ryškioms spalvoms, lengviems motyvams.

Emilijos Balas tapybos paroda „Aš – Kunst“

Projektas „TARPKULTŪRA”. Rugsėjo 3 – spalio 2 d. pristatome tapytojos Emilijos Balas parodą „Aš – Kunst“. Autorė atvyksta iš Vokietijos, kur šiuo metu gyvena, ir pirmą kartą plačiai pristato rinktinę savo kūrybą, bylojančią apie naują kūrybinį etapą, kūrėjo pozicijos svarbą ir vidinį poreikį kurti per savitą patyrimą.

 

Ūlos Šveikauskaitės iliustracijų paroda „Iš puslapių galerijų“

Projektas „TARPKULTŪRA”. Rugpjūčio 5-28 d. „GODÒ galerija“ pristato Austrijoje gyvenančios iliustratorės Ūlos Šveikauskaitės parodą „Iš puslapių galerijų“, kurioje siurrealus pasaulis persipina su kasdienybe, o autorės interpretuojamos žmogaus būsenos ir pasaulio aktualijos palieka metafizinį jausmą.

Tarptautinė grupinė tapybos paroda „Ei, Vilniau!"

Liepos 5-29 d. „GODÒ galerija“ pristato tarptautinę grupinę parodą „Ei, Vilniau!“, kuri kviečia savo miestą pamatyti naujai – užsienio menininkų akimis. Parodoje dalyvauja tapytojai iš Rumunijos, Moldovos, Serbijos, Izraelio ir Rusijos.

Tarptautinė grupinė paroda „Dead Social"

Birželio 3 d. „GODÒ galerija“ pristato tarptautinę grupinę parodą „DEAD SOCIAL“, kurioje 6 meno kūrėjos, naudodamos tradicines ir šiuolaikines priemones, kritiškai apmąsto mirties temą socialinės medijos kontekste. Autoriai: Bolim Jeon (KR), P Mulligan (UK), Birutė Nomeda – Stankūnienė (LT), Anna Salmane (LV), Monika Barbara Srodon (PL), Ruth Waters (UK).

Paroda Formatas’20

Nuo balandžio 10 d. iki gegužės 29 d. „GODÒ galerija“ pristato mažų paveikslų parodą Formatas’20. Lietuvos žinomi menininkai, daugiausia tapytojai, atradę savo braižą ir įtvirtinę požiūrį į kūrybos procesą bei aplinką, buvo kviesti „kalbėti“ mažo, dydžiu riboto darbo būdu. Tai tarsi užsidarymo formatas (užsidarymo į „kambarį“, ir tokiam kambariui sukuriama, pritaikyta mažų paveikslų kolekcija), atsiskyrimo nuo visuomenės erdvė, kurioje teko laukti, budėti, stebėti.

Grupinė tapybos paroda "HEDONIZMAS.LT"

Kovo 14 d. – balandžio 7 d. „GODÒ galerija“ pristato grupinę tapybos parodą „HEDONIZMAS.LT“, kuri nagrinėja hedonizmo vaidmenį lietuvių kūryboje. Parodos dalyviai: Aleksandras Vozbinas, Danielius Rusys, Jurga Augustaitytė, Justina Puidokaitė, Meda Norbutaitė, Robert Bluj, Solomonas Teitelbaumas. Parodos kuratorė – Lena Chvičija.

Ingos Noir paroda „Įvykių horizontas“

Nuo spalio 10 d. iki lapkričio 6 d. vyksta Ingos Noir Mrazauskaitės tapybos ir šviesos paroda „Įvykių horizontas“. Šiame projekte autorė jungia tapybą su dizaino studijose (apšvietimo specializacijoje) įgytomis žiniomis bei savo hobiu – domėjimusi fizikos mokslais ir technologijomis. Dalis paveikslų yra jungiami į elektros lizdą, o šviesa juose sukuria kelias meno kūrinių variacijas.

M. Dranitcin ir A. Bereza paroda „Orai"

Rugsėjo 15  – spalio 3 dienomis menininkai Maksim Dranitcin ir Anastasia Bereza pristatys tapybos ir grafikos parodą „Orai”.

„Orai” – tai melancholija su optimizmo prošvaistėmis, archetipinis įprastas peizažas, kuriame atmosfera išstumia geografines charakteristikas ir momentais atpažįstamas svarbiausias Vilniaus ar Rusijos detales. Objektai. Oras. Sąveika.

L. Chvičijos paroda "Sveiko proto nepaisant"

Rugsėjo 3-12 d. vyksta Lenos Chvičijos retrospektyvinė paroda “Sveiko proto nepaisant”, į kurią autorė įtraukė geriausius arba emociškai ypatingus 2009-2020 m. sukurtus tapybos darbus. Ši paroda yra tarsi menininkės eksperimentas, bandymas įvertinti savo pačios asmeninę ir kūrybinę transformaciją bei pamatyti, kaip laike kito jos pasaulio matymas bet vizualinė kalba.

Nika Lo Art paroda "Trys legendos"

Liepos 29 – rugpjūčio 26 d. vyks Nika Lo Art paroda “Trys legendos”, išskirianti tris kūrybos tematikas: siurrealistinį pasaulį, kuriame apstu kitoniškų veikėjų; moteris, kurios autorės kūryboje yra mistiškos lyg deivės iš graikų mitologijos; veidrodžius, kurie tampa savotiškais paveikslais, tačiau tuo pat metu atlieka ir savo pirminę funkciją.

E. Paukštytės paroda "OM-Relax-Rehab"

Menininkės Evelinos Paukštytės kompozicijos susitelkia ties keistais, nelogiškais ar atsitiktiniais kasdienio gyvenimo elementais. Paveiksluose tvyro absurdo jausmas, sukuriantis intriguojantį pasakojimą, keliantis neaiškumą, įtampą bei ragina žiūrovą ieškoti užuominų ir įsivaizduojamos tiesos.

Paroda vyks gegužės 19 d. – liepos 18 d.

Ingos Noir tapybos paroda "Universe Noir"

Inga Noir Mrazauskaitė – šiuolaikiška tapytoja, turinti lengvai atpažįstamą braižą. Menininkė derina postmodernų požiūrį, jog procesas svarbesnis už rezultatą, ir siurrealistinį stilių, kuomet kiekvienos detalės ištapymas reikalauja techninės meistrystės.

Paroda vyks iki sausio 31 d.

Paroda "Aš - ZEiLA"

Spalio 13-31 d. vyksta ZEiLA tapybos darbų paroda „Aš – ZEiLA”.

Tapytoja Lina Zbarauskaitė (ZEiLA) savo darbuose atspindi tai, kas yra už formos ribų, už nežinomybės. Tai jos vidinės kelionės per kalnus, per šalis, per skurdą, per skausmą, vaikystę – visa, kas dabar vyksta Žemėje. Žmonės, žiūrėdami į autorės drobę, turėtų pajusti, kad ne kasdienybės triukšme yra laimė – ji kažkur už trapios nematomos sienos.

Paroda "Įsikūnijimai / Incarnations"

Šių metų rugsėjo mėnesį GODÒ galerija pristato trijų menininkių – Ewos Miazek (Lenkija), Lenos Chvičijos (Lietuva) ir Irmos Balakauskaitės (Lietuva) – darbų kolekcijas, vienijamas idėjos „Įsikūnijimai/Incarnations“.

Paroda vyks: 2019 m. rugsėjo 5-28 d.

Paroda "Papasakok man, mergaite..."

Tapydamas moterų aktus Virginijus Viningas tarsi klausia: „Pasakyk man, mergaite, ar esi laiminga šiame moderniame pasaulyje? Ar norisi kažko daugiau? Ar reikia tau pokyčių, kad būtum laiminga? Ar tau būna baisu, kai krenti?”

Paroda vyks birželio 21-liepos 19 d.

Paroda "Life When You Are 30"

Norvegų menininkas Kasparas Vigestadas savo grafikos darbuose nagrinėja žmogaus skilimo ir apokaliptinių scenų potekstes. Be eskizų kuriančio menininko piešiniuose iš smulkių detalių, neretai urbanistinių, organiškai formuojasi siurrealistiniai vaizdiniai, primenantys klaidžiojimą po pasąmonės sukonstruotus miestus. Paroda vyks birželio 4-18 dienomis.

Paroda "Diena ir naktis Edeno soduose"

Postmoderniu kubizmu išsiskiriantis tapytojas Rimvydas Pupelis (MUTA) parodoje „Diena ir naktis Edeno soduose“ pristatys naują seriją darbų, kurių centre – savi Edeno sodai, pilni gyvybės ir egzistencijos. Ant baltos ir juodos drobių nutapyti paveikslai – tai nuoroda į dieninius ir naktinius išgyvenimus. Parodos atidarymas: gegužės 13 d., 18 val.

"Beprotiškos vestuvės Nevados dykymoje"

Fotomenininkas Romualdas Požerskis fotografijų parodoje “Beprotiškos vestuvės Nevados dykymoje” pristato darbų seriją, kurioje įamžintos poros, žiedus sumainiusios grandiozinio meninio projekto „Degantis žmogus“ metu, kai ribos tarp meno ir gyvenimo visiškai ištirpsta. Paroda vyks: 2019 m. balandžio 1-27 d.

Paroda "5.0"

Saulius Kreišmonas savo jubiliejaus proga išleidžia pirmąjį savo fotografijų albumą „5.0“. Šis albumas parodo – galima imti ir daryti tai, kas tau patinka, realizuoti savo svajones, išdrįsti, pasiryžti. Ką dar? Kad žmogus yra gražus. Ypač tas, kuris nebijo būti savimi, kuris yra laisvas.

Parodos atidarymas: vasario 16 d., 18 val.

Paroda „Tave tapau aš"

Įsimintina postmodernistine neo-kubizmo stilistika pasižymintis Rimvydas Pupelis (MUTA) parodoje „Tave tapau aš” pristatys naują seriją darbų, kuriuose pagrindinė figūra – žmogus, išlaisvintas nuo socialinės naštos.

Parodos atidarymas: 2019 m. sausio 10 d., 18 val.

Paroda „Colored Nymphes & Titans“

Menininkai: tapytojai Rimvydas Pupelis (MUTA), Inga Noir Mrazauskaitė, Donara Manuk, sambūrio „Trys dienos“ įkūrėjas, fotografas Saulius Kreišmonas, fotomenininkas Romualdas Požerskis.

Parodos atidarymas: 2018 m. lapkričio 20 d., 18 val.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.