V. Viningo tapybos paroda "Papasakok man, mergaite..."

Tapydamas moterų aktus Virginijus Viningas tarsi klausia: „Pasakyk man, mergaite, ar esi laiminga šiame moderniame pasaulyje? Ar norisi kažko daugiau? Ar reikia tau pokyčių, kad būtum laiminga? Ar tau būna baisu, kai krenti?”

Paroda vyks birželio 21-liepos 19 d.

Kasparo Vigestado grafikos paroda "Life When You Are 30"

Norvegų menininkas Kasparas Vigestadas savo darbuose nagrinėja žmogaus skilimo ir apokaliptinių scenų potekstes. Be eskizų kuriančio menininko piešiniuose iš smulkių detalių, neretai urbanistinių, organiškai formuojasi siurrealistiniai vaizdiniai, primenantys klaidžiojimą po pasąmonės sukonstruotus miestus.

Paroda vyks birželio 4-18 dienomis.

R. Pupelio (MUTOS) tapybos paroda "Diena ir naktis Edeno soduose"

Postmoderniu kubizmu išsiskiriantis tapytojas Rimvydas Pupelis (MUTA) parodoje „Diena ir naktis Edeno soduose“ pristatys naują seriją darbų, kurių centre – savi Edeno sodai, pilni gyvybės ir egzistencijos. Ant baltos ir juodos drobių nutapyti paveikslai – tai nuoroda į dieninius ir naktinius išgyvenimus.

Parodos atidarymas: gegužės 13 d., 18 val.

Romualdo Požerskio paroda "Beprotiškos vestuvės Nevados dykymoje"

2019 m. balandžio 1-27 d. Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje”. Naujoje autoriaus fotografijų serijoje įamžintos poros, žiedus sumainiusios grandiozinio meninio projekto „Degantis žmogus“ metu, kai ribos tarp meno ir gyvenimo visiškai ištirpsta.

Sauliaus Kreišmono fotografijų paroda "5.0"

Saulius Kreišmonas savo jubiliejaus proga išleidžia pirmąjį savo fotografijų albumą „5.0“. Šis albumas parodo – galima imti ir daryti tai, kas tau patinka, realizuoti savo svajones, išdrįsti, pasiryžti. Ką dar? Kad žmogus yra gražus. Ypač tas, kuris nebijo būti savimi, kuris yra laisvas.

Parodos atidarymas: vasario 16 d., 18 val.

Rimvydo Pupelio (MUTA) paroda „Tave tapau aš"

Įsimintina postmodernistine neo-kubizmo stilistika pasižymintis Rimvydas Pupelis (MUTA) parodoje „Tave tapau aš” pristatys naują seriją darbų, kuriuose pagrindinė figūra – žmogus, išlaisvintas nuo socialinės naštos.

Parodos atidarymas: 2019 m. sausio 10 d., 18 val.

Paroda „Colored Nymphes & Titans“

Menininkai: tapytojai Rimvydas Pupelis (MUTA), Inga Noir Mrazauskaitė, Donara Manuk, sambūrio „Trys dienos“ įkūrėjas, fotografas Saulius Kreišmonas, fotomenininkas Romualdas Požerskis.

Parodos atidarymas: 2018 m. lapkričio 20 d., 18 val.